جشنواره تلویزیونی مستند

آثار راه یافته به بخش فیلم سومین جشنواره تلویزیونی مستند مشخص شدند
آثار راه یافته به بخش فیلم سومین جشنواره تلویزیونی مستند مشخص شدند
شنبه 01 تیر 1398
20:25:42
به گزارش دبیرخانه جشنواره مستند، پس از بررسی و بازبینی ۷۱۵ اثر رسیده به دبیرخانه ۶۶ اثر در سه بخش کوتاه، نیمه بلند و بلند به بخش مسابقه راه یافتند.
این آثار از شنبه ۱۵ تیرماه در قالب جشنواره تلویزیونی مستند از شبکه مستند سیما به روی آنتن می روند. اختتامیه سومین دوره جشنواره، مهرماه ۹۸ با معرفی و تقدیر از برگزیدگان داوری و مردمی، کار خود را به پایان می رساند.
اسامی آثار راه یافته به تفکیک بخش ها بدین شرح است:

بخش فیلم کوتاه:

«عاطفه»، فرهاد عزیزی یکتا
«چشم به راه»، اسماعیل اکسیری فرد
«سرتیفیکیت»، صفی اله حسینی
«گرگور»، پویان شادپور
«بی سرنشین»، محمدمهدی فکریان
 «اجَغه»، محمدعلی محمدمیرزایی
«عروسک گردان»، اصغر لائی
 «مک دونالدز تقدیم می کند»، توحید ابراهیمی
 «کاش آنجا نبودم»، مهدی ناظریان
«دختران آرزو»، محمد عبداللهی
«لبخند زمین»، زهرا ایران نژاد
«دکتر صالحی»، محمد صفا
«اجاق»، علی بلندنظر
«روزهای خاکستری»، کیارش کرمی
«استشهادی برای خانعلی»، آرمان قلی پور دشتکی
«عرشین آیناسی»، امین اکتسابی
«غبار»، سعید شاه حسینی
«مرز زندگی»، محمدمهدی خالقی و محمدصالح نوروزنژاد
«در کنار هم»، سیدمجتبی خیام الحسینی
«کنسرسیوم»، ضیاء حاتمی
«داستان عروسک ها»، مصطفی فخاری نیری
«نقش به دیوار»، امید غریبی
«بی بی قمر»، الهام هادی نژاد
«از مزار تا مزار»، صغری مرادی
«سفره خالی» فاطمه آتانی
«کیست مرا یاری کند؟»، کیوان سلیمانی
«دشت بهار»، محمد کریمی
«گاومیش حیوان نجیبی است»، علی تقی گندمکار
«کیان»، حسین علیجان نژاد و حسین صالحی
«هم نفس»، احمد نیک فرجام
«خاکریزهای خوزستان»، میلاد امینی موحد
«اسب چوبی»، مهدی بخشی مقدم
«قارلی یولار (جاده های برفی)»، هایده مرادی
«لوتوس»، محمدرضا وطن دوست
«همه چیزبرای فروش»، احمد صراف یزد

 بخش فیلم نیمه بلند:

«عماد»، ایمان گودرزی
«ریگ جن»، عباس ایمانیان
«توتیا»، محمدرضا خوش فرمان
«دموکراسی در جاده ساوه»، تورج کلانتری
«صحوری»، سیدامیر طباطبایی
«خانه سنگی»، محمدعلی یزدان پرست
«عمو موسی»، بهنام بیرم وند
«فرش چین»، امیر منیری
«خارجی»، بهناز رفاییل زاده و مالک شیخی
«عشق شمعدانی ها»، میلاد محمدی
«ثانیه ها»، مژگان صیادی
 «شکاف»، سیدشهاب الدین موسوی
«مرگ روشن»، مسعود دهنوی
«آکسان»، احسان کاریزی
«پازنهای خانگرمز»، بهمن ابراهیمی
«خان بی بان»، ناصر شعبانی
«شَرَفه»، حسین روئین تن
«کامران»، حمید مهاجرانی
«ناز قلیچی»، علیرضا جهانی فر
«پشت ابرهای سیاه»، محمدجعفر باقری نیا

 بخش فیلم بلند:

«دست های خالی»، جمشید بیات ترک
«مخالف خوان»، ماکان عاشوری
«مردمان نیمه جان»، روح اله قاسمی
«نوروز مجید»، عبدالخالق طاهری
«سمفونی ایرانی»، وحید موسائیان
«فرشاد آقای گل»، جعفر صادقی
«خانه ام کجا است؟»، محمدحسن یادگاری
« پاپلی»، مهدی زمان پور کیاسری
«زیر چکمه بیگانگان»، غلامحسین منوچهری صفا
«الف دزفول»، علی شهابی
 «خرگوش سفید را دنبال کن»، محمدحسین سلطانی
برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام جشنواره تلویزیونی مستند بپیوندید:
کانال تلگرام جشنواره تلویزیونی مستند

گفتگو

۵ نقد
حسین اصغری
ارسال شده در شنبه 01 تیر 1398 ساعت 20:25:42

خداقوت-کاش اسامی آثار ارسالی حداقل در مرحله اول مشخص میشد ….واین مسابقه یک جنگ نابرابر بود…اکثر این آثار با توجه به شرایط خاصشون در خیلی از جشنواره های داخلی و خارجی شرکت کردند و جوایز بسیاری گرفتند//در این بن فیلمهایی هستند که مربوط به چند سال گذشته هستند و در شبکه های استانی و کشوری بارها پخش شدند…به گمان هدفگذاری این جشنواره هنوزم نامعلوم است//

پاسخ
رضوی
ارسال شده در چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 20:25:42

عکسای راه یافته رو هم معرفی کنید

پاسخ
حسین محمدی
ارسال شده در شنبه 29 تیر 1398 ساعت 20:25:42

باسلام واحترام بهترین آثارجشنواره مستند دربخش فیلم کوتاه به ترتیب عبارتندار:۱-«لوتوس»، محمدرضا وطن دوست۲-«از مزار تا مزار»، صغری مرادی۳-«لبخند زمین»، زهرا ایران نژاد بهترین آثار در بخش فیلم نیمه بلند عبارتنداز:۱-«ثانیه ها»، مژگان صیادی۲-«مرگ روشن»، مسعود دهنوی۳-«توتیا»، محمدرضا خوش فرمان بهترین آثار در بخش فیلم بلندعبارتنداز:
۱-«خانه ام کجا است؟»، محمدحسن یادگاری۲-«سمفونی ایرانی»، وحید موسائیان۳-«دست های خالی»، جمشید بیات ترک۴-«زیر چکمه بیگانگان»، غلامحسین منوچهری صفا
۵-«نوروز مجید»، عبدالخالق طاهری

پاسخ
وحید ظاهر
ارسال شده در یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 20:25:42

فیلم قارلی یولار فیلم خوش ساخت و تاثیر گذاری بود. امیدوارم جبر زمانی و مکانی هیچ وقت باعث نشود که دختران و پسران سرزمینم از تحصیل و رسیدن به آرزوهایشان بازبمانند.

پاسخ
خبرهای مشابه
اعلام اسامی داوران بخش مسابقه اولین جشنواره مستندنگاری

دبیرخانه سومین جشنواره  مستند، اسامی داوران بخش مسابقه اولین جشنواره مستندنگاری را اعلام کرد.   به گزارش دبیرخانه جشنواره مستند،…

/ ادامه مطلب /

اسامی داوران بخش عکس جشنواره مستند اعلام شد

دبیرخانه سومین جشنواره مستند اسامی داوران بخش عکس این دوره جشنواره را اعلام کرد. آقایان علی فریدونی ، ساسان مویدی…

/ ادامه مطلب /

زمان اعلام اسامی داوران بخش عکس سومین جشنواره مستند

به گزارش دبیرخانه جشنواره مستند اسامی داوران بخش عکس این دوره جشنواره شنبه ۱۵ تیرماه اعلام می شود. همچنین زمان…

/ ادامه مطلب /

جدول زمان پخش فیلم های سومین جشنواره تلویزیونی مستند

جدول زمان پخش آثار حاضر در سومین جشنواره تلویزیونی مستند به علاوه کد هر اثر به شرح زیر است:

/ ادامه مطلب /